Obrazek z wizerunkiem Ostatniej Wieczerzy, złocony - obraz 0

284,55 zł

14

Dostępne Modele

81221/4XL ORO 20x12 cm 350,00 zł

81221/5XL ORO 26x15 cm 509,00 zł

81221/6XL ORO 39x19 cm 711,00 zł

81237/7L ORO 50x24,5 cm 1005,00 zł

81237/8L ORO 65x32 cm 1446,00 zł

Dodaj do ulubionych

Opis

Obrazek z wizerunkiem Pana Jezusa i Apostołów podczas Ostatniej Wieczerzy wykonany metodą płaskorzeźby na srebrnym surowcu. Jest to idealny prezent upamiętniający sakrament Pierwszej Komunii Świętej czy inne ważne duchowe wydarzenia. Produkt posiada elegancką formę, wykonany techniką plateru czyli artystyczny kształt blaszki pokrytej srebrem i złotem z wytłoczonym lub wygrawerowanym wzorem.
    
Wysoka jakość wykonania i walory dekoracyjne sprawiają, że jest to udana pamiątka z ważnej uroczystości liturgicznej, a szczególnie Pierwszej Komunii Świętej. W naszej ofercie posiadamy wiele wzorów pamiątek zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Obrazek wyprodukowano w Unii Europejskiej - we Włoszech niezwykle precyzyjnie z dbałością o każdy szczegół.

Ten szlachetny produkt to połączenie najwyższej jakości materiałów: srebra i drewna. Do jego produkcji użyto innowacyjnego metalu MIRO-SILVER pokrytego warstwą czystego srebra o próbie 999.95, która dzięki specjalnej technologii (procesy atomowe) jest znacznie twardsza i odporniejsza na śniedzenie i zarysowania w porównaniu z tradycyjnymi metodami srebrzenia. Otrzymany drogocenny metal posiada wyjątkowe cechy przewyższając jakością materiały pozyskiwane tradycyjnymi metodami. Zabezpieczenie specjalnym lakierem dodatkowo gwarantuje, że produkt doskonale odbija światło podkreślając urodę srebra dzięki czemu jest niezwykle elegancki. Trwałość przez wiele lat gwarantuje wzmocnienie od spodu płytką aluminiową, która łączy się ze srebrem specjalną warstwą klejącą. Najwyższą jakość produktu potwierdza dołączony CERTYFIKAT JAKOŚCI.
    
Dostępny w różnych rozmiarach, aby każdy mógł skorzystać z atrakcyjnej oferty.

Specyfikacja produktu

  • Kolekcja: Srebrne pamiątki komunijne (Ostatnia wieczerza)
  • Kolor: Srebrny (z pozłacanymi elementami)
  • Materiał: Metal MIRO-SILVER pokryty warstwą czystego srebra o próbie 999.95
  • Wykonanie: Produkt wykonany techniką plateru we Włoszech firmy BELTRAMI lub Valenti & co.
  • Opakowanie: Eleganckie pudełko
  • Grawer: Brak personalizowanego graweru
  • Certyfikat: Produkt posiada certyfikat najwyższej jakości
Sutanna
Obrazek z wizerunkiem Ostatniej Wieczerzy, złocony
Obrazek z wizerunkiem Ostatniej Wieczerzy, złocony - obraz 0