Obrazek z wizerunkiem Matki Bożej w 'sercu' kolorowy - obraz 0

141,00 zł

21

Dostępne Modele

81295/2L BI COL 11x9 cm 141,00 zł

81295/3L BI COL 15x12,5 cm 217,00 zł

81295/4L BI COL 17,5x15 cm 344,00 zł

Dodaj do ulubionych

Opis

Obrazek Mati Boskiej wykonany metodą płaskorzeźby na srebrnym surowcu. Prezentowany produkt dodatkowo ozdobiony kolorem poprzez nałożenie barwnego odcienia na srebro. Jest to idealny prezent upamiętniający sakrament Pierwszej Komunii Świętej czy inne ważne duchowe wydarzenia. Posiada elegancką formę, wykonany techniką plateru czyli artystyczny kształt blaszki pokryty jest kolorowanym srebrem.
    
Wysoka jakość wykonania i walory dekoracyjne sprawiają, że jest to udana pamiątka z ważnej uroczystości liturgicznej, a szczególnie Pierwszej Komunii Świętej. W naszej ofercie posiadamy kilka wzorów barwnych pamiątek srebrnych zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Obrazek wyprodukowany jest w Unii Europejskiej - we Włoszech i wykonany precyzyjnie z dbałością o każdy szczegół.

Ten szlachetny produkt to połączenie najwyższej jakości materiałów: srebra i drewna. Do jego produkcji użyto innowacyjnego metalu MIRO-SILVER pokrytego warstwą czystego srebra o próbie 999.95, która dzięki specjalnej technologii (procesy atomowe) jest znacznie twardsza i odporniejsza na śniedzenie i zarysowania w porównaniu z tradycyjnymi metodami srebrzenia. Otrzymany drogocenny metal posiada wyjątkowe cechy przewyższając jakością materiały pozyskiwane tradycyjnymi metodami. Zabezpieczenie specjalnym lakierem dodatkowo gwarantuje, że produkt doskonale odbija światło podkreślając urodę srebra dzięki czemu jest niezwykle elegancki. Trwałość przez wiele lat gwarantuje wzmocnienie od spodu płytką aluminiową, która łączy się ze srebrem specjalną warstwą klejącą. Najwyższą jakość produktu potwierdza dołączony CERTYFIKAT JAKOŚCI.
    
Dostępny w różnych rozmiarach, aby każdy mógł skorzystać z szerokiej oferty.

Specyfikacja produktu

  • Kolekcja: Srebrne pamiątki komunijne (Matka Boża)
  • Kolor: Srebrny (z kolorowanymi elementami)
  • Materiał: Metal MIRO-SILVER pokryty warstwą czystego srebra o próbie 999.95
  • Wykonanie: Produkt wykonany techniką plateru we Włoszech firmy BELTRAMI lub Valenti & co.
  • Opakowanie: Eleganckie pudełko
  • Grawer: Brak personalizowanego graweru
  • Certyfikat: Produkt posiada certyfikat najwyższej jakości
Sutanna
Obrazek z wizerunkiem Matki Bożej w 'sercu' kolorowy
Obrazek z wizerunkiem Matki Bożej w 'sercu' kolorowy - obraz 0

Popularne produkty