Obrazek z wizerunkiem Anioła Stróża na kładce nad dziećmi - obraz 0

182,88 zł

7

Dostępne Modele

6349/2X 9x13 cm 224,94 zł

6349/3 13x18 cm 376,14 zł

6349/5 18x24 cm 656,94 zł

Dodaj do ulubionych

Opis

Srebrny obrazek z wizerunkiem Anioła, wykonany metodą płaskorzeźby na srebrnym surowcu. Doskonale nadaje się na prezent upamiętniający sakrament Pierwszej Komunii Świętej. Elegancki w formie, jednocześnie niezwykle znaczący oraz ozdobny produkt pokryty srebrem z wytłoczonym motywem.
        
Wysoka jakość wykonania i walory dekoracyjne sprawiają, że jest to udana pamiątka na lata. W naszej ofercie posiadamy wiele wzorów obrazków z Aniołkiem zarówno dla chłopców jak i dziewczynek, które produkowane są w Unii Europejskiej - we Włoszech niezwykle precyzyjnie z dbałością o każdy szczegół.

Ten szlachetny produkt to połączenie najwyższej jakości materiałów: srebra i drewna. Do jego produkcji użyto innowacyjnego metalu MIRO-SILVER pokrytego warstwą czystego srebra o próbie 999.95, która dzięki specjalnej technologii (procesy atomowe) jest znacznie twardsza i odporniejsza na śniedzenie i zarysowania w porównaniu z tradycyjnymi metodami srebrzenia. Otrzymany drogocenny metal posiada wyjątkowe cechy przewyższając jakością materiały pozyskiwane tradycyjnymi metodami. Zabezpieczenie specjalnym lakierem dodatkowo gwarantuje, że produkt doskonale odbija światło podkreślając urodę srebra dzięki czemu jest niezwykle elegancki. Trwałość przez wiele lat gwarantuje wzmocnienie od spodu płytką aluminiową, która łączy się ze srebrem specjalną warstwą klejącą. Najwyższą jakość produktu potwierdza dołączony CERTYFIKAT JAKOŚCI.
        
Dostępne są różne rozmiary oraz kształty obrazków z Aniołkiem, aby każdy mógł skorzystać z atrakcyjnej oferty.

Specyfikacja produktu

  • Kolekcja: Srebrne pamiątki komunijne (Aniołki)
  • Kolor: Srebrny
  • Materiał: Metal MIRO-SILVER pokryty warstwą czystego srebra o próbie 999.95
  • Wykonanie: Produkt wykonany techniką plateru we Włoszech firmy BELTRAMI lub Valenti & co.
  • Opakowanie: Eleganckie pudełko
  • Grawer: Brak personalizowanego graweru
  • Certyfikat: Produkt posiada certyfikat najwyższej jakości
Sutanna
Obrazek z wizerunkiem Anioła Stróża na kładce nad dziećmi
Obrazek z wizerunkiem Anioła Stróża na kładce nad dziećmi - obraz 0