0

Kategorie produktów

Dziewczynki

Chłopcy

Katalog PDF karta zamówień

Rzetelna Firma

Płatności ikony

Czy pracujemy i realizujemy zlecenia?

Wiele osób pyta nas czy pracujemy w związku z zaistniałą sytuacją w kraju? Śpieszymy wyjaśnić, że firma bez opóźnień wykonuje wszystkie zamówienia, które możecie Państwo składać na naszej stronie internetowej. Wszyscy, którzy są zainteresowani zakupem stroju i dodatków na uroczystość Pierwszej Komunii bezproblemowo mogą u nas nabyć piękne i eleganckie produkty. Zapraszamy i gwarantujemy dostawę. Rozwiewamy tym samym wątpliwości czy sukienki, alby lub inne dodatki komunijne są dostępne i dotrą do Państwa na czas.

Pierwsza komunia święta to przede wszystkim czas duchowej refleksji, ale rodzice, a szczególnie mamy, pragną by ich pociechy wyglądały tego dnia jak najlepiej. Jeśli czytacie ten wpis, to jesteście wśród licznego grona zatroskanych rodziców, którzy zawczasu zastanawiają się w co ubrać dziecko do kościoła i jaki strój będzie odpowiedni na uroczysty obiad? Sprawdźcie nasze komunijne propozycje.

 

Ubiór jest ważnym elementem pierwszej komunii, w końcu zostanie on uwieczniony nie tylko w naszej pamięci, ale także na zdjęciach. Warto więc poświęcić mu nieco uwagi i starannie skomponować każdy jego szczegół.

 

Jeśli rodzice mają swobodę wyboru kreacji bardzo często stawiają na sukienki komunijne. I choć każda mama chciałaby aby jej córeczka tego dnia wyglądała jak mała księżniczka, to w ostatnich latach odchodzi się od falban i rozłożystych sukni. Sukienki komunijne powinny być skromne, dziewczęce i podkreślać urok naszych pociech.

 

W większości parafii dzieci przystępują do pierwszej komunii w strojach liturgicznych. Jednakowe i skromne alby komunijne sprawiają, że nikt nie wyróżnia się z tłumu. Zaletą alby jest także fakt, że dziecko wygląda w niej schludnie i elegancko.

 

Trendy zmieniają się co roku, a my staramy się za nimi nadążać i proponujemy Państwu najlepszej jakości, modne stroje komunijne. Nasze alby i suknie komunijne wykonane są z naturalnych tkanin, co gwarantuje komfort, lekkość, przewiewność i łatwość w prasowaniu.

 

Zastanawiacie się dlaczego na ten szczególny czas w życiu Waszych pociech wybrać markę Ubiory Komunijne? Zaufało nam już miliony rodziców. Nasze stroje komunijne zdobią dzieci w całej Polsce, a najwięcej naszych produktów trafia do takich polskich miast jak: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Chełm, Ciechanów, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Jelenia Góra, Kalisz, Katowice, Kielce, Konin, Koszalin, Kraków, Krosno, Legnica, Leszno, Lublin, Łomża, Łódź, Nowy Sącz, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Piła, Piotrków Trybunalski, Płock, Poznań, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Siedlce, Sieradz, Skierniewice, Słupsk, Suwałki, Szczecin, Tarnobrzeg, Tarnów, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zamość, Zielona Góra.

 

Wyjątkowy dzień, jakim jest pierwsza komunia dziecka, wymaga niecodziennej oprawy. Dlatego już dziś zapoznajcie się z naszą bogatą ofertą.

Ubiory Komunijne

 

Prezentujemy Państwu nasze wyjątkowe produkty związane z Pierwszą Komunią Świętą - stroje komunijne, czyli alby komunijne i sukienki komunijne, a także okrycia na chłodne dni poprzez bieliznę oraz dodatki dla chłopców i dziewczynek (rękawiczki komunijne, wianki, torebki, okapniki do świec, świece komunijne, pamiątki, chusteczki, koszule, halki, płaszczyki komunijne, ocieplające pelerynki, spodnie komunijne, komże i alby).

Na ten szczególny dzień jakim jest Pierwsza Komunia Święta, oferujemy Państwu wysokiej jakości eleganckie i wygodne stroje komunijne dla dziewczynek (suknie i sukienki komunijne), garnitury, alby komunijne, alby komunijne dla chłopców i dziewczynek oraz wiele innych dodatków takich jak halki, chusteczki, rękawiczki, torebki i wianki komunijne oraz dodatki - buty komunijne,

W naszej ofercie znajdą Państwo także szereg komunijnych dodatków, w tym: świece komunijne, książeczki do komunii czy wianuszki do komunii).

Wierzymy, że dzięki naszym strojom i dodatkom komunijnym Pierwsza Komunia Państwa dziecka będzie przebiegać bez zmartwień o wygląd i elegancję. Chcemy aby mogli Państwo cieszyć się razem z dziećmi tą wyjątkową chwilą. Dlatego stawiamy na perfekcję wykonania naszych produktów i kompleksowość naszej oferty.

 

Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Chełm, Ciechanów, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Jelenia Góra, Kalisz, Katowice, Kielce, Konin, Koszalin, Kraków, Krosno, Legnica, Leszno, Lublin, Łomża, Łódź, Nowy Sącz, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Piła, Piotrków Trybunalski, Płock, Poznań, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Siedlce, Sieradz, Skierniewice, Słupsk, Suwałki, Szczecin, Tarnobrzeg, Tarnów, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zamość, Zielona Góra

Chłopcy

Dziewczynki

Skontakuj się z nami !

"Marka" Iwo Danowski
„Marka„ Pierwsza Komunia - Alby i ubiory liturgiczne
11-700 Mrągowo, ul. Lubelska 44

Telefon: +48 693 634 823

E-mail: zamowienia@ubiory-komunijne.pl

Czekamy na kontakt email bądź telefoniczny:
Pon. – pt.  w godzinach 9:00 - 15:00

 

Strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania.
Korzystając ze strony godzisz się na to.

 


DOSTAWA NA CAŁY ŚWIAT