0

Kategorie produktów

Dziewczynki

Chłopcy

Katalog PDF karta zamówień

Rzetelna Firma

Płatności ikony

Czy pracujemy i realizujemy zlecenia?

Wiele osób pyta nas czy pracujemy w związku z zaistniałą sytuacją w kraju? Śpieszymy wyjaśnić, że firma bez opóźnień wykonuje wszystkie zamówienia, które możecie Państwo składać na naszej stronie internetowej. Wszyscy, którzy są zainteresowani zakupem stroju i dodatków na uroczystość Pierwszej Komunii bezproblemowo mogą u nas nabyć piękne i eleganckie produkty. Zapraszamy i gwarantujemy dostawę. Rozwiewamy tym samym wątpliwości czy sukienki, alby lub inne dodatki komunijne są dostępne i dotrą do Państwa na czas.

Wydawać by się mogło, że w przypadku chłopców nie mamy do czynienia z dodatkami komunijnymi. Nie potrzebują oni bowiem wianuszków komunijnych, płaszczyków komunijnych, pelerynek czy halek na komunię. Gdy jednak głębiej przyjrzymy się modzie komunijnej okazuje się,  że chłopcy także powinni zostać zaopatrzeni w dodatki komunijne. Sprawdzamy zatem jakie!

 

Prócz garnituru komunijnego i butów komunijnych, chyba najważniejszym wyzwaniem jest znalezienie dobrze dopasowanej koszuli komunijnej dla chłopca. Praktycznie wszystko do komunii możemy znaleźć w jednym miejscu, sklepie z modą męską, czy też w dedykowanych pierwszym komuniom świętym sklepach internetowych.

 

Bez przesadnych kosztów

Od poniesienia kosztów zakupu alby komunijnej lub garnituru komunijnego raczej uciec się nie da. Ale jeśli chodzi o dodatki komunijne, to tak jak w przypadku dziewczynek, tak i w przypadku chłopięcych ubiorów komunijnych, można zaoszczędzić rezygnując z części dodatków komunijnych. Wielu jednak rodziców decyduje się na zakup wielu dodatków, bo chcą spełnić marzenie dziecka o jak najelegantszym wyglądzie. Jedno i drugie rozwiązanie ma swoje plusy i minusy, ale oczywiście decyzja w tym przypadku zawsze należy do rodziców.

 

Dziewczynki to mają wybór!

Porównując ilość dostępnych dodatków komunijnych u chłopców i dziewczynek, zdecydowanie wygrywają dziewczynki. Mogą wybierać spośród wianuszków komunijnych, halek komunijnych, pelerynek do komunii, płaszczyków czy torebek komunijnych, a także spośród dużej liczby dewocjonaliów przeznaczonych dla dziewczynek.

Dodatki komunijne chłopców to przede wszystkim koszule komunijne, muszki, krawaty i muszniki, sweterki komunijne, chłopięce rękawiczki oraz okapniki komunijne, które w wyglądzie są praktycznie identyczne jak dziewczęce.

 

Sweterki na złą pogodę

Komunijne sweterki to ważny element garderoby chłopca przystępującego do Pierwszej Komunii Świętej w albie. W przypadku złej pogody, taki sweterek komunijny ochroni dziecko przed chłodem. Z racji białego koloru, idealnie dopasuje się do alby. Oczywiście sweterki nie są używane w przypadku, gdy dziecko przystępuje do komunii w garniturze. Wtedy za część chroniącą przed zimnem musi posłużyć marynarka.

Pod spodem w takim przypadku chłopiec powinien mieć oczywiście koszulę komunijną. Wbrew pozorom na jej zakup warto zdecydować się w sklepie internetowym, przykładowo ubiory-komunijne.pl . Dlaczego takie rozwiązanie jest lepsze? Przede wszystkim chodzi o ceny. Będzie taniej niż w sklepie z modą męską. Jeśli martwicie się, że koszula nie będzie dopasowana, wystarczy zapoznać się z zasadami „jak mierzyć”, a wszystko będzie jasne i dokonacie idealnego zakupu.

 

Muszka, krawat czy musznik?

Dużą wagę przykłada się do rodzaju dodatku do garnituru komunijnego chłopca. W czym lepiej – zawsze popularnej i modnej muszce, krawacie czy muszniku? Szeroki wybór akcesoriów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

W przypadku dewocjonaliów komunijnych dla chłopców, generalnie są one zbliżone do dziewczęcych. Świece komunijne, Różańce komunijne, Modlitewniki pierwszokomunijne, Medaliki komunijne, Krzyże czy Obrazki komunijne różnią się jedynie kolorystyką.

To jakie artykuły komunijne wybierzemy dla chłopca jest ważne, ale oczywiście nie najważniejsze. Przypominamy, że tego dnia, podczas Pierwszej Komunii to sfera duchowa stanowi najważniejszą część uroczystości.

Ubiory Komunijne

 

Prezentujemy Państwu nasze wyjątkowe produkty związane z Pierwszą Komunią Świętą - stroje komunijne, czyli alby komunijne i sukienki komunijne, a także okrycia na chłodne dni poprzez bieliznę oraz dodatki dla chłopców i dziewczynek (rękawiczki komunijne, wianki, torebki, okapniki do świec, świece komunijne, pamiątki, chusteczki, koszule, halki, płaszczyki komunijne, ocieplające pelerynki, spodnie komunijne, komże i alby).

Na ten szczególny dzień jakim jest Pierwsza Komunia Święta, oferujemy Państwu wysokiej jakości eleganckie i wygodne stroje komunijne dla dziewczynek (suknie i sukienki komunijne), garnitury, alby komunijne, alby komunijne dla chłopców i dziewczynek oraz wiele innych dodatków takich jak halki, chusteczki, rękawiczki, torebki i wianki komunijne oraz dodatki - buty komunijne,

W naszej ofercie znajdą Państwo także szereg komunijnych dodatków, w tym: świece komunijne, książeczki do komunii czy wianuszki do komunii).

Wierzymy, że dzięki naszym strojom i dodatkom komunijnym Pierwsza Komunia Państwa dziecka będzie przebiegać bez zmartwień o wygląd i elegancję. Chcemy aby mogli Państwo cieszyć się razem z dziećmi tą wyjątkową chwilą. Dlatego stawiamy na perfekcję wykonania naszych produktów i kompleksowość naszej oferty.

 

Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Chełm, Ciechanów, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Jelenia Góra, Kalisz, Katowice, Kielce, Konin, Koszalin, Kraków, Krosno, Legnica, Leszno, Lublin, Łomża, Łódź, Nowy Sącz, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Piła, Piotrków Trybunalski, Płock, Poznań, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Siedlce, Sieradz, Skierniewice, Słupsk, Suwałki, Szczecin, Tarnobrzeg, Tarnów, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zamość, Zielona Góra

Chłopcy

Dziewczynki

Skontakuj się z nami !

"Marka" Iwo Danowski
„Marka„ Pierwsza Komunia - Alby i ubiory liturgiczne
11-700 Mrągowo, ul. Lubelska 44

Telefon: +48 693 634 823

E-mail: zamowienia@ubiory-komunijne.pl

Czekamy na kontakt email bądź telefoniczny:
Pon. – pt.  w godzinach 9:00 - 15:00

 

Strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania.
Korzystając ze strony godzisz się na to.

 


DOSTAWA NA CAŁY ŚWIAT