0

Kategorie produktów

Dziewczynki

Katalog PDF karta zamówień

Rzetelna Firma

Płatności ikony

Przelej środki samodzielnie, zrób to online, w dowolnym banku lub w placówce pocztowej.

Akceptujemy płatności PAYU.

 

Posiadamy konta w MBank
Dane do przelewu

Płatności krajowe
MARKA Iwo Danowski
ul.Lubelska 44
11-700 Mragowo
Nr konta 03 1050 1764 1000 0091 2079 1273


UWAGA WAŻNE
W tytule przelewu, konieczne jest podanie numeru zamówienia, który otrzymali Państwo w potwierdzeniu na podany w zamówieniu adres email. Przyspieszy to realizację zamówienia.

Do wszystkich naszych transakcji dołączany jest dowód zakupu w postaci faktury VAT

 

Płatności zagraniczne
IBAN - International Bank Account Nr PL 03 1050 1764 1000 0091 2079 1273
Posiadacz rachunku: MARKA Iwo Danowski 11-700 Mragowo ul.Lubelska 44
Bank: ING Bank Slaski ul Sokolska 34 40-086 Katowice
Kod banku SWIFT/BIC-INGBPLPW


*Dokonując wpłaty prosimy o pokrycie prowizji pobieranej przez bank za dokonanie transferu. Prosimy też upewnić się, że w związku z pobieraną prowizją w momencie dokonywania wpłaty bank ten przeleje na nasze konto dokładnie taką kwotę, jaka jest łączną należnością za wykonane zlecenie.

*dotyczy płatności zagranicznych

Ubiory Komunijne

 

Prezentujemy Państwu nasze wyjątkowe produkty związane z Pierwszą Komunią Świętą - stroje komunijne, czyli alby komunijne i sukienki komunijne, a także okrycia na chłodne dni poprzez bieliznę oraz dodatki dla chłopców i dziewczynek (rękawiczki komunijne, wianki, torebki, okapniki do świec, świece komunijne, pamiątki, chusteczki, koszule, halki, płaszczyki komunijne, ocieplające pelerynki, spodnie komunijne, komże i alby).

Na ten szczególny dzień jakim jest Pierwsza Komunia Święta, oferujemy Państwu wysokiej jakości eleganckie i wygodne stroje komunijne dla dziewczynek (suknie i sukienki komunijne), garnitury, alby komunijne, alby komunijne dla chłopców i dziewczynek oraz wiele innych dodatków takich jak halki, chusteczki, rękawiczki, torebki i wianki komunijne oraz dodatki - buty komunijne,

W naszej ofercie znajdą Państwo także szereg komunijnych dodatków, w tym: świece komunijne, książeczki do komunii czy wianuszki do komunii).

Wierzymy, że dzięki naszym strojom i dodatkom komunijnym Pierwsza Komunia Państwa dziecka będzie przebiegać bez zmartwień o wygląd i elegancję. Chcemy aby mogli Państwo cieszyć się razem z dziećmi tą wyjątkową chwilą. Dlatego stawiamy na perfekcję wykonania naszych produktów i kompleksowość naszej oferty.

 

Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Chełm, Ciechanów, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Jelenia Góra, Kalisz, Katowice, Kielce, Konin, Koszalin, Kraków, Krosno, Legnica, Leszno, Lublin, Łomża, Łódź, Nowy Sącz, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Piła, Piotrków Trybunalski, Płock, Poznań, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Siedlce, Sieradz, Skierniewice, Słupsk, Suwałki, Szczecin, Tarnobrzeg, Tarnów, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zamość, Zielona Góra

Dziewczynki

Skontakuj się z nami !

"Marka" Iwo Danowski
„Marka„ Pierwsza Komunia - Alby i ubiory liturgiczne
11-700 Mrągowo, ul. Lubelska 44

Telefon: +48 693 634 823

E-mail: zamowienia@ubiory-komunijne.pl

Czekamy na kontakt email bądź telefoniczny:
Pon. – pt.  w godzinach 9:00 - 15:00

 

Strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania.
Korzystając ze strony godzisz się na to.