0

Kategorie produktów

Dziewczynki

Chłopcy

Katalog PDF karta zamówień

Rzetelna Firma

Płatności ikony

Czy pracujemy i realizujemy zlecenia?

Wiele osób pyta nas czy pracujemy w związku z zaistniałą sytuacją w kraju? Śpieszymy wyjaśnić, że firma bez opóźnień wykonuje wszystkie zamówienia, które możecie Państwo składać na naszej stronie internetowej. Wszyscy, którzy są zainteresowani zakupem stroju i dodatków na uroczystość Pierwszej Komunii bezproblemowo mogą u nas nabyć piękne i eleganckie produkty. Zapraszamy i gwarantujemy dostawę. Rozwiewamy tym samym wątpliwości czy sukienki, alby lub inne dodatki komunijne są dostępne i dotrą do Państwa na czas.

Czy przy wyborze ubiory dla dziewczynki lub chłopca na Pierwszą Komunię Świętą powinniśmy brać pod uwagę komunijne trendy i to co akurat w danym roku jest modne? Oczywiście można o tym pomyśleć i sprawdzić, co akurat w danym sezonie jest modne, ale nie jest to konieczne. Dla wszystkich, chcemy dziś właśnie poruszyć kwestię trendów komunijnych 2017, tego co obecnie jest modne w strojach komunijnych, fryzurach komunijnych i dodatkach komunijnych.

 

W większości parafii w Polsce z powodzeniem stosowane są jednakowe alby komunijne dla wszystkich dzieci. Taki ubiór komunijny nie wyróżnia żadnego z dziecka, rodzice mają mniej problemów z doborem odpowiedniego stroju komunijnego dla dziewczynki czy chłopca. Skupiają także uwagę wszystkich na duchowej sferze Pierwszej Komunii Świętej, a nie na szatach komunijnych. W przypadku alb komunijnych, jednakowych dla wszystkich, w mniejszym stopniu potrzebne są także dodatki komunijne (świece komunijne, książeczki do komunii, wianuszki do komunii, halki, chusteczki, rękawiczki, torebki i wianki komunijne).

 

W przypadku alb komunijnych, mamy jakby narzucony umiar w doborze dodatków czy rodzaju fryzur komunijnych.

 

Duże pole do popisu mają za to rodzice, których dzieci przystępują do komunii świętej w garniturach komunijnych czy sukienkach komunijnych. Tu mogą, choć nie muszą stosować szeregu dodatków. W tym sezonie ważny jest umiar. Dziewczynki nie powinny mieć przesadnie ozdobnych sukienek komunijnych, a chłopcy takich garniturów komunijnych, które nie zawsze pasują do ich wieku. Moda w sezonie komunii świętych 2017 jest dość swobodna, ale przy tym elegancka, niezależnie od tego czy pierwsza komunia święta odbywa się w Warszawie, Krakowie, Gdańsku czy małej miejscowości w skromniejszych rejonach Polski.

 

Jak prezentują się trendy komunijne 2017 w stylizacji dziewczynek? Jeśli chodzi o fryzury, dla dziewczynek bardzo ważny fragment komunijnego wyglądu, to w tym sezonie komunijnym raczej powinniśmy zrezygnować z koków, dość karkołomnie upiętych włosów, a powinniśmy pójść w stronę naturalności. Rozpuszczone, lekko falowane, ewentualnie warkocz – to się nosi w sezonie komunijnym 2017. Oczywiście prócz fryzury, ważny jest także wianuszek komunijny. W tym sezonie coraz częściej będzie można spotkać wianek komunijny z żywych kwiatów. Jeśli nie możecie sobie pozwolić na taki, warto upleść go samemu. Jeśli natomiast Twoja córka nie chce wianka komunijnego, można rozważyć opaskę komunijną lub kokardę wpiętą we włosy.

W zależności od pogody, na Pierwszą Komunię Święta mogą przydać się bolerka komunijne lub peleryny komunijne. Wybór w sklepach internetowych jest ogromny, ale w tym sezonie warto zwrócić uwagę na bolerka ażurowe lub z elementami koronkowymi.

Buty komunijne dla dziewczynek oczywiście w jasnym kolorze powinny być odpowiednio dobrane do reszty stroju. Jeśli zatem w sukience komunijnej występuje koronka, można poszukać podobnych butów. Modne w tym sezonie są też baleriny.

Warto także zadbać o strój dla dziewczynki, który ubierze po uroczystościach w kościele. Podczas przyjęcia komunijnego polecamy w tym sezonie wybór skromnych sukienek, w pastelowych kolorach.

O ile moda komunijna dla dziewczynek zmienia się co roku, dużo mniej zmian obserwujemy w strojach komunijnych dla chłopców. O ile nie przystępuje do komunii w albie komunijnej czy komży komunijnej, musimy poszukać odpowiedniego garnituru do pierwszej komunii świętej. Jeśli dziecko będzie miało na sobie komżę do komunii, niezbędny jest zakup spodni. Z reguły są to typowe spodnie garniturowe.

W przypadku, gdy chłopcy przystępują w strojach dowolnych, w tym sezonie warto zastanowić się nad wyborem ciemnego garnituru komunijnego, drobnej muchy komunijnej pod szyję, skromnych dodatków komunijnych i dewocjonaliów. Oczywiście są elementy stałe, takie jak świece komunijne i książeczki do komunii. Ale na więcej czasem nie trzeba sobie pozwalać.

To, w czym Wasze dziecko przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej jest ważne, ale uczulamy rodziców na to, że nie najważniejsze. Dajcie dziecku swobodę i prostotę w wyglądzie, niech tego dnia skupi się szczególnie na sferze duchowej Pierwszej Komunii Świętej.

Ubiory Komunijne

 

Prezentujemy Państwu nasze wyjątkowe produkty związane z Pierwszą Komunią Świętą - stroje komunijne, czyli alby komunijne i sukienki komunijne, a także okrycia na chłodne dni poprzez bieliznę oraz dodatki dla chłopców i dziewczynek (rękawiczki komunijne, wianki, torebki, okapniki do świec, świece komunijne, pamiątki, chusteczki, koszule, halki, płaszczyki komunijne, ocieplające pelerynki, spodnie komunijne, komże i alby).

Na ten szczególny dzień jakim jest Pierwsza Komunia Święta, oferujemy Państwu wysokiej jakości eleganckie i wygodne stroje komunijne dla dziewczynek (suknie i sukienki komunijne), garnitury, alby komunijne, alby komunijne dla chłopców i dziewczynek oraz wiele innych dodatków takich jak halki, chusteczki, rękawiczki, torebki i wianki komunijne oraz dodatki - buty komunijne,

W naszej ofercie znajdą Państwo także szereg komunijnych dodatków, w tym: świece komunijne, książeczki do komunii czy wianuszki do komunii).

Wierzymy, że dzięki naszym strojom i dodatkom komunijnym Pierwsza Komunia Państwa dziecka będzie przebiegać bez zmartwień o wygląd i elegancję. Chcemy aby mogli Państwo cieszyć się razem z dziećmi tą wyjątkową chwilą. Dlatego stawiamy na perfekcję wykonania naszych produktów i kompleksowość naszej oferty.

 

Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Chełm, Ciechanów, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Jelenia Góra, Kalisz, Katowice, Kielce, Konin, Koszalin, Kraków, Krosno, Legnica, Leszno, Lublin, Łomża, Łódź, Nowy Sącz, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Piła, Piotrków Trybunalski, Płock, Poznań, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Siedlce, Sieradz, Skierniewice, Słupsk, Suwałki, Szczecin, Tarnobrzeg, Tarnów, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zamość, Zielona Góra

Chłopcy

Dziewczynki

Skontakuj się z nami !

"Marka" Iwo Danowski
„Marka„ Pierwsza Komunia - Alby i ubiory liturgiczne
11-700 Mrągowo, ul. Lubelska 44

Telefon: +48 693 634 823

E-mail: zamowienia@ubiory-komunijne.pl

Czekamy na kontakt email bądź telefoniczny:
Pon. – pt.  w godzinach 9:00 - 15:00

 

Strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania.
Korzystając ze strony godzisz się na to.

 


DOSTAWA NA CAŁY ŚWIAT