0

Kategorie produktów

Dziewczynki

Chłopcy

Katalog PDF karta zamówień

Rzetelna Firma

Płatności ikony

Czy pracujemy i realizujemy zlecenia?

Wiele osób pyta nas czy pracujemy w związku z zaistniałą sytuacją w kraju? Śpieszymy wyjaśnić, że firma bez opóźnień wykonuje wszystkie zamówienia, które możecie Państwo składać na naszej stronie internetowej. Wszyscy, którzy są zainteresowani zakupem stroju i dodatków na uroczystość Pierwszej Komunii bezproblemowo mogą u nas nabyć piękne i eleganckie produkty. Zapraszamy i gwarantujemy dostawę. Rozwiewamy tym samym wątpliwości czy sukienki, alby lub inne dodatki komunijne są dostępne i dotrą do Państwa na czas.

Jakie powinny być buty komunijne? Ile osób, tyle opinii, ale najważniejsza odpowiedź na to pytanie powinna brzmieć – wygodne. Jest jeszcze drugi, niezmienny czynnik dobrych butów komunijnych, czyli ich kolor. Dla dziewczynek jasny, dla chłopców ciemny, te trendy komunijne raczej nigdy nie ulegną zmianie.
 

Odpowiednia alba komunijna, sukienka komunijna, garnitur do komunii czy komża komunijna to jedno, ale absolutnie ważnym w ubiorze dziecka przystępującego do Pierwszej Komunii Świętej są buty komunijne. Zatem jeśli macie już zakupione ubiory komunijne, czeka Was wybór odpowiedniego obuwia komunijnego.

 

Buty komunijne stanowią ważny element stroju komunijnego chłopca i dziewczynki przystępujących do I Komunii Świętej. Oferty sklepów internetowych zajmujących się ubiorami komunijnymi są w tej kwestii bardzo bogate. Znajdziemy mnóstwo modeli jasnych pantofelków dla dziewczynki czy ciemnych butów komunijnych dla chłopca. Zanim przejdziemy do trendów komunijnych w butach, warto wspomnieć o odpowiednim doborze rozmiaru obuwia komunijnego.

 

Każdy chłopiec i każda dziewczynka chce w dniu Pierwszej Komunii wyglądać wyjątkowo, ale i czuć się komfortowo. A na komfort składa się wygoda, czyli dobrze dobrany rozmiar.
 

Bardzo często zdarza się, że w zależności od producenta, numeracja obuwia oraz długość wkładki wewnętrznej różnią się od siebie. W szczególności, warto zwrócić uwagę na to, że numeracja polskiego obuwia, a np. produkcji chińskiej nie jest tożsama. Jak zatem dobrać odpowiedni rozmiar obuwia dla swojego dziecka?

 

Jeśli obuwie komunijne kupują Państwo w sklepie tradycyjnym, praktycznie nie powinniśmy mieć problemu z doborem odpowiedniego rozmiaru. Dziecko może przymierzyć buty komunijne, sprawdzić czy pasuje i nie uwiera w żadnym miejscu. Wszystko wygląda inaczej, jeśli zdecydowaliśmy się na zakup w sklepie internetowym z ofertą komunijną. W tym przypadku należy zmierzyć dziecku stopę. Najlepiej jest to zrobić po południu, gdy stopa jest już nieco zmęczona.

 

Do pomiaru warto wykorzystać kartkę, ołówek i odrysować kontur stopy. Następnie należy zmierzyć odległość pomiędzy dwoma najbardziej wysuniętymi punktami. Warto zmierzyć w ten sposób obie stopy, gdyż często zdarza się, że minimalni się różnią. Do otrzymanego wymiaru, należy dodać około pół centymetra zapasu. W ten sposób wiemy jaka powinna być długość wkładki wewnętrznej obuwia komunijnego Waszego dziecka.

 

Jeśli pomiar stopy mamy już za sobą, przemyślmy sprawę materiału z jakiego są wykonane buty. Nie warto szukać najtańszego obuwia, gdyż z reguły nie są to dobrze wykonane buty. Zróbmy wszystko, by buty na Pierwszą Komunię dla Waszego dziecka były wygodne, a to zapewni dobrej jakości materiał. Przykładowo w naszym sklepie internetowym oferujemy buty komunijne wykonane z włoskiej skóry ekologicznej, a zapiętki wykończone są skórą naturalną. Niweluje to uczucie dyskomfortu podczas chodzenia. Dodatkowo skórzana wkładka wewnętrzna powoduje, że stopy nie pocą się i nie odparzają po długim czasie noszenia.

 

Jeśli chodzi natomiast o dobór odpowiedniego fasonu butów komunijnych, to tu decyzja zawsze powinna zależeć od indywidualnych upodobań dziecka lub rodzica. Kolorystyka oczywiście jest dość ograniczona, bo nikt nie wyobraża sobie, że dziewczynka w białej albie komunijnej założy czerwone obuwie. Dla dziewczynek zatem jasne kolory, a dla chłopców ciemne. Choć w tym drugim przypadku, jeśli chłopiec ma przykładowo jasny garnitur, należy dopasować jasne obuwie. Coraz częściej pojawiają się także różne kolory sznurówek do ciemnego obuwia, które urozmaicają wygląd dziecka.

 

W przypadku butów komunijnych dla dziewczynek, poniżej prezentujemy przykładowy, tradycyjne buty z kokardą. Warto zwrócić uwagę na to, że występują dwa rodzaje butów – odkryte, na upalną pogodę i nieco bardziej zakryte, na chłodniejsze dni.

Buty komunijne dla chłopca wyglądają prawie jak zwykłe pantofle, pamiętajmy jednak, że powinny być wykonane z dobrych materiałów. Poniżej przykładowe zdjęcie.

Sezon komunii świętych 2017 coraz bliżej. To czas najwyższy na ostateczne wybory w kwestii ubiorów komunijnych – alb komunijnych, sukienek komunijnych, okryć na chłodne dni – bielizny komunijnej oraz dodatków dla chłopców i dziewczynek (rękawiczki komunijne, wianki, torebki, okapniki do świec, świece komunijne, pamiątki, chusteczki, koszule, halki, płaszczyki komunijne, ocieplające pelerynki, spodnie komunijne, komże i alby). Na ten czas życzymy spokojnych i rozważnych wyborów!

Ubiory Komunijne

 

Prezentujemy Państwu nasze wyjątkowe produkty związane z Pierwszą Komunią Świętą - stroje komunijne, czyli alby komunijne i sukienki komunijne, a także okrycia na chłodne dni poprzez bieliznę oraz dodatki dla chłopców i dziewczynek (rękawiczki komunijne, wianki, torebki, okapniki do świec, świece komunijne, pamiątki, chusteczki, koszule, halki, płaszczyki komunijne, ocieplające pelerynki, spodnie komunijne, komże i alby).

Na ten szczególny dzień jakim jest Pierwsza Komunia Święta, oferujemy Państwu wysokiej jakości eleganckie i wygodne stroje komunijne dla dziewczynek (suknie i sukienki komunijne), garnitury, alby komunijne, alby komunijne dla chłopców i dziewczynek oraz wiele innych dodatków takich jak halki, chusteczki, rękawiczki, torebki i wianki komunijne oraz dodatki - buty komunijne,

W naszej ofercie znajdą Państwo także szereg komunijnych dodatków, w tym: świece komunijne, książeczki do komunii czy wianuszki do komunii).

Wierzymy, że dzięki naszym strojom i dodatkom komunijnym Pierwsza Komunia Państwa dziecka będzie przebiegać bez zmartwień o wygląd i elegancję. Chcemy aby mogli Państwo cieszyć się razem z dziećmi tą wyjątkową chwilą. Dlatego stawiamy na perfekcję wykonania naszych produktów i kompleksowość naszej oferty.

 

Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Chełm, Ciechanów, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Jelenia Góra, Kalisz, Katowice, Kielce, Konin, Koszalin, Kraków, Krosno, Legnica, Leszno, Lublin, Łomża, Łódź, Nowy Sącz, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Piła, Piotrków Trybunalski, Płock, Poznań, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Siedlce, Sieradz, Skierniewice, Słupsk, Suwałki, Szczecin, Tarnobrzeg, Tarnów, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zamość, Zielona Góra

Chłopcy

Dziewczynki

Skontakuj się z nami !

"Marka" Iwo Danowski
„Marka„ Pierwsza Komunia - Alby i ubiory liturgiczne
11-700 Mrągowo, ul. Lubelska 44

Telefon: +48 693 634 823

E-mail: zamowienia@ubiory-komunijne.pl

Czekamy na kontakt email bądź telefoniczny:
Pon. – pt.  w godzinach 9:00 - 15:00

 

Strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania.
Korzystając ze strony godzisz się na to.

 


DOSTAWA NA CAŁY ŚWIAT