0

Kategorie produktów

Dziewczynki

Chłopcy

Katalog PDF karta zamówień

Rzetelna Firma

Płatności ikony

Czy pracujemy i realizujemy zlecenia?

Wiele osób pyta nas czy pracujemy w związku z zaistniałą sytuacją w kraju? Śpieszymy wyjaśnić, że firma bez opóźnień wykonuje wszystkie zamówienia, które możecie Państwo składać na naszej stronie internetowej. Wszyscy, którzy są zainteresowani zakupem stroju i dodatków na uroczystość Pierwszej Komunii bezproblemowo mogą u nas nabyć piękne i eleganckie produkty. Zapraszamy i gwarantujemy dostawę. Rozwiewamy tym samym wątpliwości czy sukienki, alby lub inne dodatki komunijne są dostępne i dotrą do Państwa na czas.

Starannie dobrany strój komunijny, fryzura, szereg dodatków komunijnych, książeczka, świeca komunijna, czy komunijne dewocjonalia, jest szereg rzeczy, o których należy pamiętać w trakcie przygotowań do Pierwszej Komunii Świętej. Jak powinny wyglądać przygotowania? Kiedy zamówić stroje komunijne, dewocjonalia czy dodatki komunijne? Kiedy wysłać zaproszenia na komunię świętą? Przypominamy Wam w skrócie, o czym należy pamiętać przy zamówieniach artykułów komunijnych.

 

Sezon komunijny zbliża się nieubłaganie. Pierwsze tegoroczne komunie święte już na początku maja. Czas zatem najwyższy rozsyłać zaproszenia, dopinać szczegóły ubiorów komunijnych, rozglądać się za komunijnymi prezentami. Zakładamy, że wszyscy rodzice mają już za sobą etap decyzji gdzie i jak zorganizować przyjęcie komunijne. Część zapewne wybrała lokale gastronomiczne i z odpowiednim wyprzedzeniem dokonała już rezerwacji. Druga część z pewnością pragnie zorganizować przyjęcie w swoich domach.

 

Niezależnie od miejsca przyjęcia komunijnego, do gości powinny już trafić zaproszenia na I Komunię Święta. Jeśli jeszcze ich nie zakupiliście, czas najwyższy, wybierajcie wzór spośród bogatych ofert komunijnych w tym zakresie, zamawiajcie, wypełniajcie i rozsyłajcie lub wręczajcie osobiście swoim gościom.

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że to także już odpowiednia pora na ostateczne dopinanie kwestii związanych z ubiorem komunijnym Waszych synów czy córek. W ofercie sklepów z artykułami na I Komunię Świętą z pewnością znajdziecie coś dla siebie i zdążycie zamówić, by strój dotarł z odpowiednim wyprzedzeniem. Garnitury komunijne dla chłopców, sukienki komunijne dla dziewczynek, alby komunijne, szereg artykułów komunijnych, dewocjonaliów, dodatków komunijnych w tym książeczek do I komunii, świec komunijnych, różańców, pamiątek I komunii, bielizny komunijnej, wianuszków, halek – to wszystko często znajdziecie w jednym miejscu, dobrym sklepie internetowym poświęconym Pierwszej Komunii Świętej. Nie trzeba zatem biegać po sklepach, poświęcać ogromne ilości swojego czasu na dobór artykułów komunijnych, wszystko znajdziecie w jednym miejscu, zaoszczędzicie czas i swoje nerwy. Jeśli zamówicie wszystko do komunii już teraz lub w ciągu kilku najbliższych tygodni, możecie być pewni, że dostawcy zdążą dostarczyć Wam zamówione produkty.

 

Oczywiście zanim zamówicie kreacje komunijne, akcesoria czy dodatki komunijne, należy dokonać starannego wyboru. Wiele razy spotykamy się z sytuacją, w której rodzice zastanawiają się, czy konsultować zakupy ze swoimi dziećmi. Niewątpliwie tak. Dziecko powinno wiedzieć wcześniej jak będzie ubrane, zaakceptować to. Co bowiem w sytuacji, gdy w dzień I Komunii Świętej, dziecko będzie zaskoczone strojem i nie będzie z niego zadowolone? Tak delikatne sprawy, mogą popsuć nastrój komunijny dzieciom, a także ich rodzicom. Jest jeszcze jeden aspekt. Dziecko powinno odczuwać, że to jest ten wyjątkowy i jedyny dzień w życiu, w którym wygląda tak jak sobie wymarzyło, a nie jak wymarzyli sobie rodzice.

 

Spieszcie się! To czas przygotowań do Pierwszej Komunii! Ubiory komunijne już powinny byc zamawiane, o ile jeszcze tego nie zrobiliście. To samo tyczy się dodatków komunijnych, akcesoriów komunijnyc, dewocjonaliów i biżuterii. Zegar tyka, majowy sezonu Komunii 20167 już coraz bliżej!

Ubiory Komunijne

 

Prezentujemy Państwu nasze wyjątkowe produkty związane z Pierwszą Komunią Świętą - stroje komunijne, czyli alby komunijne i sukienki komunijne, a także okrycia na chłodne dni poprzez bieliznę oraz dodatki dla chłopców i dziewczynek (rękawiczki komunijne, wianki, torebki, okapniki do świec, świece komunijne, pamiątki, chusteczki, koszule, halki, płaszczyki komunijne, ocieplające pelerynki, spodnie komunijne, komże i alby).

Na ten szczególny dzień jakim jest Pierwsza Komunia Święta, oferujemy Państwu wysokiej jakości eleganckie i wygodne stroje komunijne dla dziewczynek (suknie i sukienki komunijne), garnitury, alby komunijne, alby komunijne dla chłopców i dziewczynek oraz wiele innych dodatków takich jak halki, chusteczki, rękawiczki, torebki i wianki komunijne oraz dodatki - buty komunijne,

W naszej ofercie znajdą Państwo także szereg komunijnych dodatków, w tym: świece komunijne, książeczki do komunii czy wianuszki do komunii).

Wierzymy, że dzięki naszym strojom i dodatkom komunijnym Pierwsza Komunia Państwa dziecka będzie przebiegać bez zmartwień o wygląd i elegancję. Chcemy aby mogli Państwo cieszyć się razem z dziećmi tą wyjątkową chwilą. Dlatego stawiamy na perfekcję wykonania naszych produktów i kompleksowość naszej oferty.

 

Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Chełm, Ciechanów, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Jelenia Góra, Kalisz, Katowice, Kielce, Konin, Koszalin, Kraków, Krosno, Legnica, Leszno, Lublin, Łomża, Łódź, Nowy Sącz, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Piła, Piotrków Trybunalski, Płock, Poznań, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Siedlce, Sieradz, Skierniewice, Słupsk, Suwałki, Szczecin, Tarnobrzeg, Tarnów, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zamość, Zielona Góra

Chłopcy

Dziewczynki

Skontakuj się z nami !

"Marka" Iwo Danowski
„Marka„ Pierwsza Komunia - Alby i ubiory liturgiczne
11-700 Mrągowo, ul. Lubelska 44

Telefon: +48 693 634 823

E-mail: zamowienia@ubiory-komunijne.pl

Czekamy na kontakt email bądź telefoniczny:
Pon. – pt.  w godzinach 9:00 - 15:00

 

Strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania.
Korzystając ze strony godzisz się na to.

 


DOSTAWA NA CAŁY ŚWIAT