0

Kategorie produktów

Dziewczynki

Chłopcy

Katalog PDF karta zamówień

Rzetelna Firma

Płatności ikony

Czy pracujemy i realizujemy zlecenia?

Wiele osób pyta nas czy pracujemy w związku z zaistniałą sytuacją w kraju? Śpieszymy wyjaśnić, że firma bez opóźnień wykonuje wszystkie zamówienia, które możecie Państwo składać na naszej stronie internetowej. Wszyscy, którzy są zainteresowani zakupem stroju i dodatków na uroczystość Pierwszej Komunii bezproblemowo mogą u nas nabyć piękne i eleganckie produkty. Zapraszamy i gwarantujemy dostawę. Rozwiewamy tym samym wątpliwości czy sukienki, alby lub inne dodatki komunijne są dostępne i dotrą do Państwa na czas.

Sezon przygotowań do Pierwszej Komunii Świętej już w pełni, a Ty zastanawiasz się jak będzie wyglądał ten dzień i w co ubrać swoją córkę. To już najwyższy czas nie na zastanawianie się, ale na konkretne decyzje! Lepiej już teraz rozejrzeć się za strojem komunijnym dla dziewczynki! Doradzamy na co zwrócić uwagę przy kupnie sukienki komunijnej lub alby komunijnej.


Pierwsza Komunia Święta dla Twojego dziecka to z pewnością ogromne przeżycie. Każda dziewczynka marzy o tym, by tego dnia wyglądać jak mała księżniczka, a rodzice pragną spełnić marzenia swojego dziecka.

Alby komunijne czy sukienki komunijne?

Z reguły ten wybór nie pozostaje w gestii rodziców, a parafii, w której dziecko przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. Alby do komunii czy sukienki do komunii to wybór parafii, często ukierunkowany tradycją jaka występuje w danej wspólnocie liturgicznej.

Niezależnie od tego, który strój komunijny dla dziewczynek wybrany jest w parafii, warto odwiedzić sklep komunijny i rozejrzeć się w aktualnych propozycjach na sezon Komunii Świętej 2017.

Alby do komunii dla dziewczynki

Jeżeli w danej parafii wybrane są alby do komunii, nie ma powodów do niepokoju. Wiadomo, Pierwsza Komunia od zawsze kojarzy się z sukienkami komunijnymi dla dziewczynek, ale od wielu lat, aby ujednolicić wygląd dziewczynek w tym dniu, stosuje się alby. Początki wprowadzania alb do parafii były trudne, a alby niezbyt efektowne. Ale po wielu latach, można śmiało stwierdzić, że wybór i różnorodność alb komunijnych dla dziewczynek jest ogromna. W sklepie komunijnym można zapoznać się z katalogiem alb komunijnych, wybierając spośród alb sukieneczkowych, alb z karczkiem i kontrafałdą, alb z zakładką oraz alb rozszerzanych. Wybór zależy od gustu i upodobań, ale oferta na sezon komunijny 2017 jest na tyle szeroka, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Sukienki komunijne dla dziewczynki

Jeśli natomiast w parafii można przystąpić do Pierwszej Komunii w sukienkach, to warto sprawdzić katalog sukienek komunijnych 2017. Wybór sukienek komunijnych klasycznych, sukienek komunijnych taliowanych, sukienek komunijnych „józefinek” czy sukienek komunijnych satynowych jest tak szeroki, że niejedna mama będzie miała niemały „ból głowy” przy wyborze tej jednej, wyjątkowej sukni dla swojej córki.

Rodzaj stroju komunijnego dla dziewczynki nie powinien oczywiście przysłaniać tego co najważniejsze w tym dniu, czyli duchowego aspektu Komunii Świętej. Do wyboru trzeba zatem podejść z rozwagą, a czasem i dystansem. Ważne jednak, by już teraz rozejrzeć się za strojem komunijnym, a nie zostawiać tej decyzji na ostatnią chwilę.

Do alb komunijnych i sukienek komunijnych istnieje jeszcze mnóstwo dodatków. Wianuszki komunijne, obuwie komunijne dla dziewczynek czy halka komunijna to tylko niektóre z nich, ale o tym już w kolejnym wpisie na naszym blogu.

Ubiory Komunijne

 

Prezentujemy Państwu nasze wyjątkowe produkty związane z Pierwszą Komunią Świętą - stroje komunijne, czyli alby komunijne i sukienki komunijne, a także okrycia na chłodne dni poprzez bieliznę oraz dodatki dla chłopców i dziewczynek (rękawiczki komunijne, wianki, torebki, okapniki do świec, świece komunijne, pamiątki, chusteczki, koszule, halki, płaszczyki komunijne, ocieplające pelerynki, spodnie komunijne, komże i alby).

Na ten szczególny dzień jakim jest Pierwsza Komunia Święta, oferujemy Państwu wysokiej jakości eleganckie i wygodne stroje komunijne dla dziewczynek (suknie i sukienki komunijne), garnitury, alby komunijne, alby komunijne dla chłopców i dziewczynek oraz wiele innych dodatków takich jak halki, chusteczki, rękawiczki, torebki i wianki komunijne oraz dodatki - buty komunijne,

W naszej ofercie znajdą Państwo także szereg komunijnych dodatków, w tym: świece komunijne, książeczki do komunii czy wianuszki do komunii).

Wierzymy, że dzięki naszym strojom i dodatkom komunijnym Pierwsza Komunia Państwa dziecka będzie przebiegać bez zmartwień o wygląd i elegancję. Chcemy aby mogli Państwo cieszyć się razem z dziećmi tą wyjątkową chwilą. Dlatego stawiamy na perfekcję wykonania naszych produktów i kompleksowość naszej oferty.

 

Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Chełm, Ciechanów, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Jelenia Góra, Kalisz, Katowice, Kielce, Konin, Koszalin, Kraków, Krosno, Legnica, Leszno, Lublin, Łomża, Łódź, Nowy Sącz, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Piła, Piotrków Trybunalski, Płock, Poznań, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Siedlce, Sieradz, Skierniewice, Słupsk, Suwałki, Szczecin, Tarnobrzeg, Tarnów, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zamość, Zielona Góra

Chłopcy

Dziewczynki

Skontakuj się z nami !

"Marka" Iwo Danowski
„Marka„ Pierwsza Komunia - Alby i ubiory liturgiczne
11-700 Mrągowo, ul. Lubelska 44

Telefon: +48 693 634 823

E-mail: zamowienia@ubiory-komunijne.pl

Czekamy na kontakt email bądź telefoniczny:
Pon. – pt.  w godzinach 9:00 - 15:00

 

Strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania.
Korzystając ze strony godzisz się na to.

 


DOSTAWA NA CAŁY ŚWIAT