0

Kategorie produktów

Dziewczynki

Chłopcy

Katalog PDF karta zamówień

Rzetelna Firma

Płatności ikony

Czy pracujemy i realizujemy zlecenia?

Wiele osób pyta nas czy pracujemy w związku z zaistniałą sytuacją w kraju? Śpieszymy wyjaśnić, że firma bez opóźnień wykonuje wszystkie zamówienia, które możecie Państwo składać na naszej stronie internetowej. Wszyscy, którzy są zainteresowani zakupem stroju i dodatków na uroczystość Pierwszej Komunii bezproblemowo mogą u nas nabyć piękne i eleganckie produkty. Zapraszamy i gwarantujemy dostawę. Rozwiewamy tym samym wątpliwości czy sukienki, alby lub inne dodatki komunijne są dostępne i dotrą do Państwa na czas.

Blog

Coraz częściej stroje komunijne są odgórnie narzucone przez parafię i wszystkie dzieci są ubrane identycznie. Jednak nawet jeśli mała dama idzie do Pierwszej Komunii w albie, to chce się wyróżnić z tłumu. I tu przydatne będą dodatki komunijne.

Pierwsza komunia święta to przede wszystkim czas duchowej refleksji, ale rodzice, a szczególnie mamy, pragną by ich pociechy wyglądały tego dnia jak najlepiej. Jeśli czytacie ten wpis, to jesteście wśród licznego grona zatroskanych rodziców, którzy zawczasu zastanawiają się w co ubrać dziecko do kościoła i jaki strój będzie odpowiedni na uroczysty obiad? Sprawdźcie nasze komunijne propozycje.

Z uroczystością Pierwszej Komunii Świętej, od wielu lat łączy się kwestia strojów komunijnych, ich rodzaju i designu. Są zwolennicy wystawnych sukienek komunijnych jak i skromniejszych alb i komż. Które rozwiązanie jest korzystniejsze dla dzieci i rodziców?

Czy przy wyborze ubiory dla dziewczynki lub chłopca na Pierwszą Komunię Świętą powinniśmy brać pod uwagę komunijne trendy i to co akurat w danym roku jest modne? Oczywiście można o tym pomyśleć i sprawdzić, co akurat w danym sezonie jest modne, ale nie jest to konieczne. Dla wszystkich, chcemy dziś właśnie poruszyć kwestię trendów komunijnych 2017, tego co obecnie jest modne w strojach komunijnych, fryzurach komunijnych i dodatkach komunijnych.

Jakie powinny być buty komunijne? Ile osób, tyle opinii, ale najważniejsza odpowiedź na to pytanie powinna brzmieć – wygodne. Jest jeszcze drugi, niezmienny czynnik dobrych butów komunijnych, czyli ich kolor. Dla dziewczynek jasny, dla chłopców ciemny, te trendy komunijne raczej nigdy nie ulegną zmianie.
 

Starannie dobrany strój komunijny, fryzura, szereg dodatków komunijnych, książeczka, świeca komunijna, czy komunijne dewocjonalia, jest szereg rzeczy, o których należy pamiętać w trakcie przygotowań do Pierwszej Komunii Świętej. Jak powinny wyglądać przygotowania? Kiedy zamówić stroje komunijne, dewocjonalia czy dodatki komunijne? Kiedy wysłać zaproszenia na komunię świętą? Przypominamy Wam w skrócie, o czym należy pamiętać przy zamówieniach artykułów komunijnych.

Wydawać by się mogło, że w przypadku chłopców nie mamy do czynienia z dodatkami komunijnymi. Nie potrzebują oni bowiem wianuszków komunijnych, płaszczyków komunijnych, pelerynek czy halek na komunię. Gdy jednak głębiej przyjrzymy się modzie komunijnej okazuje się,  że chłopcy także powinni zostać zaopatrzeni w dodatki komunijne. Sprawdzamy zatem jakie!

Prócz sukienki komunijnej, alby czy butów, oczywiste jest, że przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej wymagają jeszcze znalezienia szeregu dodatków komunijnych. Dziś sprawdzimy, na co zwrócić uwagę przy wyborze wianków komunijnych, dewocjonaliów czy torebek komunijnych.

Kilka dni temu zajęliśmy się tematem strojów komunijnych dla dziewczynek, naturalnie zatem nadszedł czas na poruszenie kwestii strojów komunijnych dla chłopców. Alba czy dobrze skrojony garnitur? Jakie są plusy i minusy obu rozwiązań?

Sezon przygotowań do Pierwszej Komunii Świętej już w pełni, a Ty zastanawiasz się jak będzie wyglądał ten dzień i w co ubrać swoją córkę. To już najwyższy czas nie na zastanawianie się, ale na konkretne decyzje! Lepiej już teraz rozejrzeć się za strojem komunijnym dla dziewczynki! Doradzamy na co zwrócić uwagę przy kupnie sukienki komunijnej lub alby komunijnej.

Ubiory Komunijne

 

Prezentujemy Państwu nasze wyjątkowe produkty związane z Pierwszą Komunią Świętą - stroje komunijne, czyli alby komunijne i sukienki komunijne, a także okrycia na chłodne dni poprzez bieliznę oraz dodatki dla chłopców i dziewczynek (rękawiczki komunijne, wianki, torebki, okapniki do świec, świece komunijne, pamiątki, chusteczki, koszule, halki, płaszczyki komunijne, ocieplające pelerynki, spodnie komunijne, komże i alby).

Na ten szczególny dzień jakim jest Pierwsza Komunia Święta, oferujemy Państwu wysokiej jakości eleganckie i wygodne stroje komunijne dla dziewczynek (suknie i sukienki komunijne), garnitury, alby komunijne, alby komunijne dla chłopców i dziewczynek oraz wiele innych dodatków takich jak halki, chusteczki, rękawiczki, torebki i wianki komunijne oraz dodatki - buty komunijne,

W naszej ofercie znajdą Państwo także szereg komunijnych dodatków, w tym: świece komunijne, książeczki do komunii czy wianuszki do komunii).

Wierzymy, że dzięki naszym strojom i dodatkom komunijnym Pierwsza Komunia Państwa dziecka będzie przebiegać bez zmartwień o wygląd i elegancję. Chcemy aby mogli Państwo cieszyć się razem z dziećmi tą wyjątkową chwilą. Dlatego stawiamy na perfekcję wykonania naszych produktów i kompleksowość naszej oferty.

 

Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Chełm, Ciechanów, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Jelenia Góra, Kalisz, Katowice, Kielce, Konin, Koszalin, Kraków, Krosno, Legnica, Leszno, Lublin, Łomża, Łódź, Nowy Sącz, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Piła, Piotrków Trybunalski, Płock, Poznań, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Siedlce, Sieradz, Skierniewice, Słupsk, Suwałki, Szczecin, Tarnobrzeg, Tarnów, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zamość, Zielona Góra

Chłopcy

Dziewczynki

Skontakuj się z nami !

"Marka" Iwo Danowski
„Marka„ Pierwsza Komunia - Alby i ubiory liturgiczne
11-700 Mrągowo, ul. Lubelska 44

Telefon: +48 693 634 823

E-mail: zamowienia@ubiory-komunijne.pl

Czekamy na kontakt email bądź telefoniczny:
Pon. – pt.  w godzinach 9:00 - 15:00

 

Strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania.
Korzystając ze strony godzisz się na to.

 


DOSTAWA NA CAŁY ŚWIAT